پنج شنبه 28 دی 1396
شرکت کارگزاری آینده نگر خوارزمی
 تاریخچه
کارگزاری تحلیل گران بصیر (سهامی خاص) در تاریخ 1385/2/6به صورت شرکت سهامی خاص، تاسیس و با شماره 6365 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی زنجان به ثبت رسید. این شرکت در سال 1391 توسط مجموعه سرمایه گذاری خوارزمی خریداری شد. نام شرکت به استناد تاییدیه شماره 843674694227512 مورخ 1392/4/5 اداره کل ثبت اسناد و املاک استان زنجان از شرکت کارگزاری تحلیل گران بصیر به شرکت کارگزاری  آینده نگر خوارزمی (سهامی خاص) تغییر یافت.
کارگزاری آینده نگر خوارزمی با ارائه طیف وسیعی از خدمات به اشخاص حقیقی یا حقوقی در بازارسرمایه همواره سعی نموده است که جایگاه خود را در بازار سرمایه ارتقا دهد و تبدیل شدن به یکی از کارگزاران برتر بازار سرمایه را در صدر برنامه های خود قرار داده است. این کارگزاری در فعالیت خود با گسترش کمی و کیفی خدمات  تلاش می نماید تا بخشی از نیازهای مشتریان داخل کشور را درمورد بازار سرمایه تامین نماید. از این رو با توجه تاثیر فزاینده تکنولوژی های جدید در بازار سرمایه، از بعد کیفی اقدام به راه اندازی سیستم معاملات اینترنتی، معاملات برخط و سیستم کال سنتر و از بعد کمی نیز اقدام به راه اندازی تالار اختصاصی نموده است. همچنین شرکت گسترش شعبات کارگزاری و تالار اختصاصی را جزو اهداف اصلی خود قرار داده است.
کارگزاری آینده نگرخوارزمی مجوز فعالیت در بازار بورس و فرابورس را از سازمان بورس و اوراق بهادارتهران اخذ نموده است و در زمان حاضر در حال اخذ مجوز فعالیت سبدگردانی، مشاوره سرمایه گذاری، صندوق سرمایه گذاری مشترک و مجوز فعالیت در بورس کالا می باشد. این شرکت به عنوان یکی از کارگزاری­های بورس اوراق بهادار تهران اهتمام ویژه ای به توسعه فیزیکی بازار سرمایه درکشور دارد. در همین راستا اقدام به گسترش ایستگاه های معاملاتی خود کرده و در حال حاضر دارای هفت ایستگاه معاملاتی است. یک ایستگاه در تالار حافظ تهران، یک ایستگاه در دفتر تهران، دو ایستگاه در تالار اختصاصی تهران ، یک  ایستگاه در تالاراختصاصی زنجان، یک ایستگاه در تالار معاملات زنجان و یک ایستگاه در شعبه قزوین قرار دارد. شرکت قصد دارد تا تعداد ایستگاه های معاملاتی و شعبه های خود را در سطح کشور افزایش دهد.
سایرخدمات و فعالیت ها
سرمایه و صاحبان سهام
گواهینامه های دریافت شده
ترکیب اعضای هیات مدیره شرکت
خط مشی کیفیت